Ürünler
0(412) 503 00 03
7/24 Uyku Merkezi

Tarihçe

Dünden bugüne…

 

Beklentilerin ötesinde yeni standartlar oluşturma arzusuyla daha konforlu ve kaliteli bir uyku deneyimi sunmayı hedefleyerek yola çıktık. 

 

Hedeflerimize ulaşmak için yatırımlarımızı teknoloji ve insan kaynaklarına yönlendirdik. 60.000 m2 alana kurulu üretim merkezi ve maharetli ustalarımızla Türkiye’de sektörün sayılı tesislerinden biri olduk. 

 

Yakından takip ettiğimiz yenilikler ve son buluşların yanı sıra yürüttüğümüz AR-GE çalışmalarımızın verimli sonuçlarını da tüm dünya ile paylaşmayı unutmadık. Uluslararası markalar için sözleşmeli üretimlere başlayarak üretimimizin büyük kısmını ihracata yönelttik. 

 

Tempur, Sealy ve Stearn & Foster gibi sektör liderlerinin Türkiye’de exclusive distribütörü, Serta ve King Koil gibi dünya markalarının Avrupa ve Asya’da 10’dan fazla  ülkede üreticisi ve dağıtıcısı konumuna ulaştık. Bunların yanında modern konfor anlayışını yansıtan yenilikçi tasarımlarımız da farklı zevk ve ihtiyaçlara hitap eden ürün yelpazemize eklenince sektöre damgamızı vurmuş olduk. 

 

1974’den beri uyku ürünlerinde kusursuzluğa ulaşma çabamızla uyku kültürüne yön veren, değiştiren ve dönüştüren kurumsal bir marka olmayı başardık. Günümüzde YATSAN, dünyanın 50 ülkesinde milyonlarca kişinin tercihi ve büyük otel zincirlerinin favorisi. 

 

Diyarbakır Mağazamızda, mükemmel bir uyku için ihtiyacınız olan konforun yanında yaratıcılığınızı katabileceğiniz yenilikçi tasarımlar sunarak sizleri layıkıyla yaşamaya davet ediyoruz.